Hubnutí. Toto magické slovo pro jednoho znamená shodit pár kilo, pro druhého bude mít zcela zásadní vliv na zlepšení zdraví. Poradíme Vám, jak zhubnout s keto dietou.

krejčovský metr

V ČR trpí nadváhou nebo obezitou více než 50 % dospělé populace (Zdroj: SZU). 

Pro posouzení hmotnosti dospělých a dětí nad 5 let, se používá hodnota BMI, která bohužel nemá ideální vypovídající hodnotu. U dětí se velmi často používají percentilové grafy. 

My pro přesnou diagnostiku složení těla používáme přístroje InBody270. 

Z výstupů zjistíme přesné zastoupení nejen tělesné vody, svalů, tuků a minerálních látek, ale například také bazální metabolizmus, metabolický věk a mnoho dalšího.

Celý test trvá pouze necelé 2 minuty!

velké kalhoty

Jak tedy zhubnout? Jako partnera pro efektivní hubnutí jsme si vybraly českou, rodinnou společnost GOLDIM, která vyvíjí a vyrábí produkty MyKETO.

MyKETO je nízkosacharidová, proteinová dieta (keto dieta), fungující na principu ketózy. 

Ketóza je stav, při kterém tělo využívá jako „palivo“ výhradně vlastní tuk. Jedná se o čtyř-fázový dietní program pro redukci hmotnosti bez hladovění.
Úbytek hmotnosti je téměř výlučně z tukové tkáně, při zachování svalové hmoty.

myketo produkty

A proč jsme si vybraly právě MyKETO?

Protože v produkty MyKETO věříme, máme s nimi osobní zkušenost a víme, že fungují. MyKETO je vyvinuto a vyrobeno v Čechách, za velmi striktních hygienických podmínek. 

Jedná se o celodenní náhradu stravy. Produkty MyKETO mají vyvážené složení, včetně nezbytných vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a vlákniny.

A to nejdůležitější, neobsahují žádná umělá barviva, konzervanty, glutamát sodný ani nezdravá umělá sladidla jako je aspartam, acesulfam K nebo cyklamát sodný. Navíc jsou jídla jednoduchá na přípravu a velmi chutná.

Individuální poradenství

Individuální poradenství

Jednotlivcům a menším skupinám nabízíme individuální poradenství:

Hubnutí pod dohledem akreditovaného výživového poradce, změna jídelníčku, low-carb, keto stravování, doporučení vhodných potraviny. Pravidelná diagnostika na InBody, včetně interpretace výsledků. 

Služby pro firmy

Služby pro firmy

Společnostem a jejich zaměstnancům nabízíme:

Přednášky o výživě, včetně ukázky zdravého jídelníčku a tipů na zdravé stravování, diagnostiku zaměstnanců na InBody