stadion barcelona

SPORTOVNÍM KLUBŮM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SLUŽBY

ikona oko

Diagnostika členů na InBody

Diagnostika je velmi důležitá u všech sportovců. Nejdůležitější je však u mladých sportovců (žákovských kategorií), kdy jejich tělo prochází obdobími skokových růstů, tzv. růstového spurtu. Testování je vhodné minimálně 2krát ročně. Každý člen klubu dostává své výsledky vytištěné. Sledování složení těla sportovce, změn jeho struktury. Hlídání jeho vývoje a zvyšování potenciálu k vrcholovému sportu. Předcházení zranění.

icona počítač

Odborná přednáška o výživě

Přednáška s workshopem na téma "Výživa sportovců" má za cíl přiblížit význam stravování ve sportu. Zajímavou formou vysvětlíme sportovcům i jejich trenérům, že úspěch ve sportu závisí na třech hlavních pilířích. Doporučíme, jak by se měl mladý sportovec stravovat a jak správně regenerovat.

ikona kelímek

Sportovní výživa

Sportovní výživa je velmi náročný obor. U sportovců jsou nároky na potřeby živin velmi vysoké. Doporučíme vhodnou skladbu běžného jídelníčku, ale i jak si poradit s jídlem během náročných soustředění, turnajů, závodů nebo sportovních kempů.

SPOLUPRACUJEME:

logo Střelecká akademie

Střelecká akademie

logo florbal chodov

FLORBAL CHODOV

logo klub vodních sportů

Klub vodních sportů Praha

logo fbs bohemians

FBŠ BOHEMIANS

Individuální poradenství

Individuální poradenství

Jednotlivcům a menším skupinám nabízíme individuální poradenství:

Hubnutí pod dohledem akreditovaného výživového poradce, změna jídelníčku, low-carb, keto stravování, doporučení vhodných potraviny. Pravidelná diagnostika na InBody, včetně interpretace výsledků. 

Služby pro firmy

Služby pro firmy

Společnostem a jejich zaměstnancům nabízíme:

Přednášky o výživě, včetně ukázky zdravého jídelníčku a tipů na zdravé stravování, diagnostiku zaměstnanců na InBody