Recenzí našich klientů si velmi ceníme. Naši klienti nás posouvají dál, jejich zkušenosti jsou pro nás velmi cenou zpětnou vazbou.

RECENZE SPORTOVCI, SPORTOVNÍ KLUBY A SPOLEČNOSTI

S Výživovým institutem naše kluby tzn. Floorball Group (tedy Florbal Chodov, Start98 Kunratice a Traverza) navázali spolupráci již v roce 2019. Naše kluby se snaží zajistit maximálně kvalitní péči všem úrovním florbalistů a florbalistek, od nejmenších po dospělé. V rámci rozvoje hráčů se snažíme každým rokem pracovat a posouvat také na dalších atributech sportovního výkonu mimo florbal samotný. Proto jsme spolupráci s Výživovým institutem uvítali. Jako první akci jsme si v roce 2019 vyzkoušeli odborný seminář pro žákovské kategorie kluků i holek a také jejich rodičů. V rámci akce proběhlo také profesionální vážení a měření InBody, které ukázalo mnoho zajímavých věcí a dat od tělesné skladby až po mezigenerační rozdíly v životosprávě či kondiční / fyzické zdatnosti a proporcích. V letošním složitém roce se nám společně s Výživovým institutem podařilo úspěšně navázat na spolupráci během Covid omezení, kdy se uskutečnili pro naše hráče speciální webináře na téma „výživa pro úspěšného sportovce“. Spolupráce byla vždy na vysoké odborné úrovni a současně vše probíhalo ve velmi příjemné lidské rovině, dobré komunikaci a velké ochotě Báry Bürgerové a Veroniky Poskočilové. Proto věříme, že budeme moci navázat na další společné akce a aktivity.

Adam Havránek
Šéftrenér mládeže Florbal Chodov a Start98

Velice rád bych Vám touto cestou poděkoval za pomoc a konzultace s jídelníčkem a stravováním v průběhu obou turnusů našich letošních letních soustředění. Díky těmto konzultacím dostali naši hráči vyváženou stravu, která umožnila kvalitní přípravu na sezónu. Chtěl bych rovněž poděkovat za přípravu a realizaci dvou seminářů o zdravé výživě mladých sportovců. Seminář umí jistě udělat spousta firem, ale udělat ho způsobem, který zaujme 10-15 leté hráče, je opravdu velice složité a Vám se to opravdu podařilo. Účastnil jsem se osobně druhé časti Turnusu II., která se konala po Vašem semináři, kdy byli naši hráči a trenéři ve sportovním areálu ve Stráži pod Ralskem. Po lehkém připomenutí principů, o kterých jste na semináři hovořila, nebyl vůbec problém, aby je dodržovali a to vcelku samozřejmě. Stejně pozitivní odezvu jsem měl i od rodičů, kteří se semináře zúčastnili. Někteří z nich měli možnost porovnat způsob Vaší presentace s konkurenčními, stejného zaměření Váš způsob presentace byl opravdu výborný. Na základě dosavadních zkušeností nyní řešíme možný budoucí způsob další spolupráce.

fbs bohemians

David Boháč
Místopředseda VV
PH SOKOL KBELY

Florbalová škola Bohemians patří mezi největší florbalové kluby v ČR. Věnujeme velkou pozornost kvalitní hráčské přípravě, proto se snažíme našim svěřencům zajistit nejlepší podmínky pro jejich fyzický i mentální rozvoj. V letošním roce jsme navázali spolupráci s Výživovým institutem, který pro nás pořádal seminář na téma „Výživa mladých sportovců“. Seminář byl určen jak pro mladší a starší žáky, tak pro jejich rodiče. Velkým bonusem pro nás byla možnost diagnostiky mužstva na InBody. Z analýzy z InBody jsme zjistili značné rozdíly jak ve výšce +/- 23 cm, tak v celkové hmotnosti, kde byly rozdíly až 20 kg, uvedené diference se týkaly jednoho týmu. Díky těmto informací jsme schopni nastavovat tréninky tak, abychom předešli možným zraněním, které v období skokových růstů v mládežnických kategoriích mohou snadno nastat. Ve spolupráci s Výživovým institutem plánujeme pokračovat na dalších vzdělávacích seminářích z oblasti sportovní výživy a mentálního koučinku pro naše hráče.

fbs bohemians

FBŠ BOHEMIANS

S Výživovým institutem jsem spolupracovala na Dnech zdraví a určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Holky jsou velké profesionálky, které svému oboru opravdu rozumí. Lepší firmu jsem si na tento projekt vybrat nemohla. Výsledky InBody vysvětlili do všech podrobností a i přesto, že vyšetření mělo časové omezení, vždy si udělaly čas a klientovi se snažili poradit, jaké potraviny zařadit do svého jídelníčku a naopak, jakým potravinám se vyhýbat. Jako velké + považuji i to, že výsledky měření byly schopné odprezentovat v angličtině. Jejich přátelský přístup je už pak jen třešnička na dortu. Tomu, kdo hledá profesionální poradenství, mohu Výživový institut s klidným vědomím doporučit. A já se už těším na naší další společnou spolupráci.

Mgr. Kateřina Prášková
specialista marketingu
ZPMV ČR

K výživovému institutu jsem se dostala přes svůj klub FbŠ Bohemians. Sport je pro mě v životě číslo jedna a i proto vnímám stravování a svůj jídelníček jako důležitou součást přípravy. Za spolupráci s Barborou a Veronikou jsem velmi ráda, opět se díky nim mohu posunout o kus dál a zkvalitnit tak svoji přípravu nejen na vrchol sezóny v prosinci 2019, kdy mě čeká spolu s národním týmem žen florbalové mistrovství světa. Aktuálně jsem zařadila kokosový proteinový shake, který nejen že obsahuje spoustu kvalitních živin, ale navíc je i moc dobrý ?.

Adéla Bočanová

ADÉLA BOČANOVÁ
Florbalová reprezentantka

Ahoj, jmenuji se Matěj Pěnička, jsem hráčem FbŠ Bohemians a juniorským reprezentantem, pro ty z vás, kteří hodně sportují a chtějí to někam dotáhnout, bych Výživový institut rozhodně doporučil. Mají zkušené výživové poradkyně, navíc si nechávám pravidelně zjišťovat složení svého těla na váze InBODY. Proteinový shake pro mladé sportovce bych jednoznačně doporučil jako rychlou svačinu pro růst svalů, sám ho spokojeně užívám po každém tréninku, shakes jsou zdravé a dokonce i velmi chutné. Osobně doporučuji dávat shakes do mléka, ale i s vodou jsou velmi dobré.

Matěj Pěnička

MATĚJ PĚNIČKA
Juniorský reprezentatn
FbŠ Bohemians

V rámci zdravého týdne pro naše zaměstnance jsme se rozhodli oslovit Výživový institut a primárně využít službu měření InBody přístrojem v naší firmě. Chtěli bychom moc poděkovat Báře Bürgerové a Veronice Poskočilové za příjemné dopoledne strávené prezentací na téma zdravé výživy, InBody měřením a individuální konzultací výsledků, a v neposlední řadě také za odpovědi na všetečné dotazy. V tomto ohledu můžeme služby jen doporučit a rádi je v budoucnu opět využijeme.

fbs bohemians

BOLT

Dlouho jsme hledali na spolupráci někoho kdo bude umět s našimi sportovci komunikovat a vysvětlit jim, jak je důležité dbát na to jak se chovají ke svému tělu a jak ho vyživují. Až jsme narazili na Báru Bürgerovou z Výživového institutu, která splnila veškeré naše představy. Se sportovcem si sedne a umí najít společné ideální řešení. Všem můžeme vřele doporučit.

ADAM TRÁVNÍK
Friends Forever Sport

Výživový institut mi doporučila moje přítelkyně, dal jsem na ni a spojil se s Bárou Bürgerovou, která mi vše vysvětlila a pomohla mi se zorientovat ve stravě, vitamínech a doplňcích stravy, o kterých jsem nic nevěděl. Díky ní a Výživovému institutu se teď vyznám ve výživě lépe, snažím se její rady využít ke svému posunu a úspěchu.

DANIEL SENIOV
Hokejista, 21 let

Spokojenost s přístupem, co se týká vysvětlení stravy před a po tréninku (zápasu), pitného režimu a dalších doplňků stravy pro sportovce. Konzultace a rozbor výsledků, vážení celého týmu, kdy nám bylo dáno doporučení, jak odstranit přebytečný tuk. Diagnostika celého týmu, mini seminář.

PAVEL CHLAPEC
HC1946 Praga, pozemní hokej

Velmi expertní péče o sportující i nesportující děti, navíc s lidským přístupem. Zahrnuje kompletní pohled na výživu, růst, tělesné dispozice, regeneraci, ... skvělé podněty a motivace pro děti, jejich rodiče a trenéry vřele doporučuji.

logo KVS Praha

ALAN LOHNISKÝ
Trenér mládeže rychlostní kanoistiky KVS Praha

Tomáš Peteráč

Tomáš Peteráč, kick-boxer, kaskadér a trenér

S Barborou Bürgerovou spolupracuji od roku 2013. Sám navštěvuji Výživový institut z důvodu vážení a analýzy těla na InBODY a svým svěřencům z řad sportovců doporučuji konzultace například při přípravě na amatérské boxerské zápasy, při trénincích hokejistů v rámci letní přípravy, ale i ostatním svým klientům, kteří si chtějí zlepšit kondici, zhubnout nebo jen upravit jídelníček.

1996 - Mistr České republiky v Kick-boxu
1996 - Profesionální Mistr Evropy v Kick-boxu
1997 - Mistr České republiky v Kick-boxu 
1997 - Profesionální Mistr Evropy v Kick-boxu

REFERENCE HUBNUTÍ A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Dlouhou dobu jsem hledala vyvážený a zdravý přístup ke svému stravování. Při spolupráci s Bárou Bürgerovou se mi dostalo nejen odborného vedení po stránce výživy, ale domluvily jsme se, že se na nějaká témata podíváme blíže v rámci koučinku. Všechny metody, které jsme s Bárou vyzkoušely, mě velmi bavily a pomohly mi se na věci podívat z jiné perspektivy a pochopit některé souvislosti. Bára byla úžasným a podporujícím průvodcem, se kterým jsem se cítila velmi komfortně a bezpečně.

Andrea
30 let

Dobrý den, jsem matka samoživitelka. Můj syn je sportovec, hraje basketball. V létě se vrátil z tábora podvyživený. Proto jsem oslovila paní Bürgerovou s žádostí o pomoc. Velice ochotně mi poradila a doporučila přípravek, který jsme dle její rady používali. Během týdne se mému synovi vrátila jeho váha. Kdykoliv potřebujeme pomoc ohledně výživy, vím, kde se mi budou věnovat a vždy dobře poradí. Za moji rodinu velice doporučuji. Ochota, milé jednání, super přístup.

Helena Palasová

Máme dvě děti, které dělají závodně atletiku, jejich potréninkové jídlo byla většinou nějaká sušenka nebo párek v rohlíku, což nám s manželem vadilo a rozhodli jsme, že to změníme, našli jsme si Výživový institut, Veronika děti zvážila a po zhodnocení výsledků dětem doporučila po trénincích proteinové shake, které jsou rychlé na přípravu, dětem chutnají a my jsme s manželem spokojeni, protože víme, že děti mají vše, co potřebuji.

Katka

S Výživovým institutem jsem se poprvé setkala během firemní spolupráce a navázala jsem i osobní zkušeností v rámci individuálních konzultací.

Každá návštěva je pro mě motivující a vždy se těším na nové „obrázky z vážení na InBody“ a vysvětlení analýzy mého těla. Naše spolupráce se postupně vyvíjí a vždy dostanu nové rady a tipy na možné produkty, které mi pomohou ke zdravějšímu životním stylu. Momentálně užívám Růžový kolagen a vřele ho všem doporučuji. Na paní Barboru se moc těším a postupně se naše setkání mění v přátelské posezení.

Pája Horáková
55 let

Rád se podělím o své zkušenosti s hubnutím. Cca rok docházím do Výživového institutu k Veronice, za tu dobu se mi (nám) podařilo zhubnout téměř 30 kg tuku. Kvůli pracovnímu vytížení byly pro mě jiné diety dost náročné a brzy jsem je vzdal. S MyKETO jsem se zbavil zdlouhavých příprav jídla, což mi velice vyhovuje. A když už jsem měl myšlenky to vzdát a vrátit se do starých kolejí, tak mě Veronika vždy dobře namotivovala a velice lidským přístupem podržela tak, abych dál pokračoval. Hodně motivační je i vážení na Inbody!

Život se mi velice změnil, nemusím se za sebe stydět, vejdu se do konfekčních velikostí oblečení, a hlavně se cítím zase jako člověk. Takže všem doporučuji, jak jen to jde.

Jakub

„Veni, vidi, vici“ „ Přišla jsem, viděla jsem, zvítězila jsem“ Od svého bratra jsem se dověděla o Výživovém institutu a o paní Báře Bürgerové . Rok mi trvalo, než jsem se rozhodla, že i já se chci cítit dobře. Od prvního setkání s paní Bárou jsem okamžitě věděla, že jsem na správném místě a že ona je člověk, který mi dokáže pomoci. Po první konzultaci jsem se hned rozhodla, že chci hubnout s proteinovými jídly MyKETO. Během čtyř měsíců se mi zatím podařilo zhubnout 14 kg. Velice si cením přístupu a rad paní Báry, která je opravdu člověkem na svém místě. Na základě vlastních zkušeností mohu jen doporučit hubnutí s proteinovými jídly MyKETO a paní Bárou, které chci zároveň poděkovat za podporu a pomoc.

R. Sendulská
56 let

Jsou to 4 týdny, co jsem zahájila dietu s MyKETO a jsem velice spokojená. Mám 80 roků a váha na začátku diety byla 110 kg, což bylo pro mě neúnosné! Nyní mám 8 kg dole a výsledek je ten, že mám více energie, zlepšila se pohyblivost. Přestaly mně otékat nohy, zejména kolem kotníků. Radou mi pomáhá výživová poradkyně, Veronika Poskočilová, která je velice milá a ochotná. S dietou nadále pokračuji a mám v plánu ji využít i v dalším roce, protože musím s váhou ještě dolů.

Jana

Obě mé dětí jsou vrcholový sportovci. Doporučení ohledně sportovní výživy od Báry se osvědčila, proto s dětmi navštěvuji Výživový institut, včetně vážení na InBody. Kakaový proteiňák se u nás stal trvalou součástí výbavou na turnaje. Děkuji a doporučuji.

MUDr. Alice Maixnerová

Moc dekuji Veronice za pomoc při hubnutí, potřebovala jsem shodit par kilo, Veronika mi nastavila dietní plán, který mi vyhovoval vzhledem k časovému vytížení. Pravidelné vážení mi pomohlo s “disciplínou” při hubnutí :))) jsem spokojena.

Kateřina

K Veronice do Výživového institutu jsem přišel na doporučení od kamaráda, dost sportuji a večer jsem byl hodně unavený, Veronika mi vše vysvětlila a udělala mi jídelníček na míru, jídelníček dodržuji cca 2 měsíce a cítím se lip.

Jarda

Děkuji holkám z Výživového institutu za užitečné rady ohledně zdravých svačin a stravování během sportovních výkonů mých synů. Jsme velmi spokojeni.

Martina Janoušková

Doporučuji všem, kteří chtějí shodit nadbytečná kila. Cením si odborných rad a motivace k očekávání reálných výsledků.

Kateřina Štýbrová

Výživový institut vřele doporučuji pro každého v každém věku.Po konzultacích a úpravě skladby mého jídelníčku jsem zhubla bez hladovění cca 8 kg a cítím se skvěle.

J. Peteráčová
67 let

PROMĚNY KLIENTŮ HUBNUTÍ S MYKETO

Mirek zhubl s MyKETO úžasných 11 kg

Mirek zhubl s MyKETO úžasných 11 kg

Než jsem přibral, hodně jsem sportoval. S prací u počítače jsem přibral přes 20 kilo. Kvůli své rodině a horšícímu zdraví jsem se rozhodl zhubnout. Prvních 14 dnů pro mě bylo nejtěžších, nemohl jsem jíst běžná jídla, ta jsem nahradil proteinovými jídly MyKETO, ale kousnul jsem se, protože jsem viděl pokrok a prvních 7 kilo bylo za 2 týdny dole. To mě motivovalo dál. Ve 2. etapě už bylo hubnutí mnohem jednodušší, cítil jsem se dobře a na rozdíl od 1. etapy už jsem obědval běžná jídla složená z masa a zelené či bílé zeleniny, což mi vyhovovalo. Zachutnaly mi bramboráčky, koktejly a kaše, které si dopřávám pořád, a to už jsem po dietě. Upravil se mi i vyšší cholesterol. Celkem jsem zhubnul 11 kilo, cítím se skvěle a MyKETO můžu opravdu doporučit.

Známá blogerka Tereza s námi zhubla 3 kg tuku

Známá blogerka Tereza s námi zhubla 3 kg tuku

Tereza je maminka dvou malých dětí a známá blogerka, její blog Matky v nesnázích je velmi čtivý a určitě vám zlepsí náladu. Navíc Terezka často přidává i zdravé recepty.

Proč začala hubnout s MyKETO?

Při prvním těhotenství s Emilkou šla váha nahoru o 13 kilo, řeknete si, že to není až zas tak moc, navíc 9 kilo šlo dolů hned v porodnici a jen 4 kg si odnesla domů, u druhého těhotenství s Mikuláškem to ale bylo přesně naopak! Těch 9 kilo se projevilo na bříšku, kterého se ne a ne zbavit. Nějaké to kilo šlo dolů cvičením, ale posledních pět kilo se drželo jako klíště. Že to přece není žádná obrovská nadváha? Není, ale i tak se prostě ve svém těle tak nějak necítíte úplně dobře…no a zrovna v téhle náladě se k Terezce dostala informace o české dietě MyKETO a shodou okolností to byla snad první dieta, co jí zaujala natolik, že se rozhodla jí vyzkoušet. Navíc se k Tereze solidárně přidal i manžel, který jí tím neskutečně podpořil, protože jistě uznáte, že ve dvou se hubne líp a líp se i vaří.

Petra pod naším vedením s MyKETO zhubla krásných 6 kg

Petra pod naším vedením s MyKETO zhubla krásných 6 kg

Moc jsem si přála zhubnout. Můj boj s nadbytečnými kily začal záhy po porodu prvorozeného syna. Z přebytečných 10 kilo se postupně po druhém a třetím dítěti stalo 20 kg. Zkusila jsem už tolik různých diet a postupů – čínskou detoxikaci, nejrůznější diety, hladovky…stručně…mohla bych napsat knihu o neúspěšném hubnutí. Když se mi náhodou podařilo zhubnout, kila se po krátkém čase zase vrátila a co hůř, přibyla další. Pravděpodobně jsem si kolotočem hubnutí a přibírání rozhodila celý metabolismus a trápila se dál. S MyKETO jsou během jednoho měsíce zhubla 6 kg a začínám mu věřit. Hubnu pod vedením nutriční poradkyně Veroniky z pražského Výživového institutu, pomáhá mi radami a s motivací. Motivace je u mě skutečně potřeba, protože se třemi dětmi není jednoduché vydržet. Důležité pro mě bylo začít se na jídlo dívat jinak, pochopit v čem dělám chyby. Nyní se cítím o hodně líp a doufám, že se mi splní můj sen a zhubnu celých 20 kg".

Individuální poradenství

Individuální poradenství

Jednotlivcům a menším skupinám nabízíme individuální poradenství:

Hubnutí pod dohledem akreditovaného výživového poradce, změna jídelníčku, low-carb, keto stravování, doporučení vhodných potraviny. Pravidelná diagnostika na InBody, včetně interpretace výsledků. 

Služby pro firmy

Služby pro firmy

Společnostem a jejich zaměstnancům nabízíme:

Přednášky o výživě, včetně ukázky zdravého jídelníčku a tipů na zdravé stravování, diagnostiku zaměstnanců na InBody