Garance kvality

Potřeby mladého, dospívajícího organismu jsou přímo obrovské, a pokrýt tyto nároky dostatečným množstvím kvalitních živin bývá složitý úkol. Nesportující teenager potřebuje denně cca 2000–3100 kcal, což odpovídá dennímu kalorickému příjmu dospělých.

Proto vznikl PROTEIŇÁK PRO MLADÉ SPORTOVCE, který je za minutu připravený a je skvělý jako rychlá svačina plná vitamínů, bílkovin a zdravých tuků. Využít jej mohou sportovci během turnajů, před i po tréninku, případně jako druhou večeři.

Obsahuje kvalitní bílkoviny, MCT tuky, které v kombinaci s obsaženým kolagenem optimalizují vstřebávání bílkovin pro rychlou regeneraci svalů. Kolagen navíc podporuje pružnost vazů, posiluje kosti a klouby. Vitamín D podporuje správný růst a vývoj kostí, je nutný pro jejich pevnost.

Velmi často se stává, že dospívající sportovci z časových důvodů nesnídají/nesvačí vůbec, následně pak nejsou schopni potřebné množství energie za den „ujíst“.

Jedna porce vychází na skvělých 16 – 23 Kč (podle věku).

 • Ideální před, během i po sportovní aktivitě

  Před tréninkem, během tréninku nebo po něm. Před turnajem, při turnajích a po nich. Ráno, jako bohatý zdroj energie a proteinů pro správný start dne. Jako svačinu kdykoliv během dne.

 • Vysoké nároky na příjem živin

  Sportovci mají zvýšenou potřebu veškerých základních živin (bílkovin, tuků, sacharidů), ale i vitamínů a minerálních látek. Většina sportovců není schopna sníst potřebné množství živin a vitamínů v běžném denním jídle.

 • Od 6ti let, výše

  PROTEINOVÝ NÁPOJ doporučujeme mladým sportovcům od 6 let, dospívajícím i dospělým.

 • Skvělá cena

  Cena jedné porce vychází na 16-24 Kč (v závislosti na věku).

 • Jahoda, banán s čokoládou nebo kakao?

  Vybírat můžete ze 3 chuťových variant.

Prémiové složení zajišťuje: proteinový komplex, MCT tuky, kolagen a vitamín D

ikona prstu
Proteinovýn komplex

Proteiny jsou základní stavební kameny svalů, šlach a vazů. Proteinový shake obsahuje komplex rostlinných a živočišných proteinů, které zajistí rychlou regeneraci a tvorbu svalů.

ikona ruky
Kolagen

Je nezbytný pro správný vývoj pohybové soustavy, posiluje kosti, klouby a vazy. Kolagen v kombinaci s MCT tuky optimalizuje rychlost vstřebávání bílkovin, které jsou nutné pro regeneraci svalů.

ikona pohar
MCT TUKY

MCT tuky jsou tuky se středním řetězcem. Metabolizují se mnohem rychleji, než běžné tuky s dlouhým řetězcem, navíc mají nižší kalorickou hodnotu. Neukládají se do tukové tkáně, ale jsou využívány jako okamžitý zdroj energie pro svaly i mozek.

ikona slunce
Vitamín D

Optimalizuje hladinu vápníku a fosforu, je tedy důležitý nejen pro pevnost kostí, ale i pro správné fungování imunitního systému.

Individuální poradenství

Individuální poradenství

Jednotlivcům a menším skupinám nabízíme individuální poradenství:

Hubnutí pod dohledem akreditovaného výživového poradce, změna jídelníčku, low-carb, keto stravování, doporučení vhodných potraviny. Pravidelná diagnostika na InBody, včetně interpretace výsledků. 

Služby pro firmy

Služby pro firmy

Společnostem a jejich zaměstnancům nabízíme:

Přednášky o výživě, včetně ukázky zdravého jídelníčku a tipů na zdravé stravování, diagnostiku zaměstnanců na InBody