Bára Burgerová a Veronika Poskočilová

Náš příběh se začal psát v roce 2009, v té době jsme obě pracovaly pro malou firmu v oboru výživa/farmacie. Nejprve jsme byly kolegyně, ze kterých se zakrátko staly kamarádky. Na nějaký čase se naše pracovní cesty rozešly, ale kamarádkami jsme už zůstaly. Asi po roce jsme začaly opět spolupracovat, tenkrát pro firmu, která vyvíjí a vyrábí speciální potraviny a kojeneckou výživu. 

A protože se říká: "co funguje, neměň", vydržela nám spolupráce i kamarádství dodnes.

V lednu, v roce 2017 jsme se rozhodly, že se chceme víc rozvíjet a poskytovat kmplexní poradenství našim klientům, proto jsme společně založily Výživový institut.  Při konzultacích se snažíme využívat našich předchozích zkušeností. Oblast výživy je však velmi dynamický obor, proto je pro nás kontinuální vzdělávání v této oblasti samozřejmostí.

Obě rády pomáháme lidem, baví nás výživa a zdravý životní styl. V moha věcech se navzájem doplňujeme.

Jsme výživové poradkyně, členky Aliance výživových poradců ČR. Jsme kamarádky, kolegyně, mámy, milovnice dobrého jídla, rekreační sportovkyně, věčně studující….
Prostě stejné jako VY.

Veronika Poskočilová
Veronika

Akreditovaný výživový poradce

Věřím, že opravdová změna začíná uvnitř. Miluji jídlo, vaření, zdravý životní styl a sport.

Bára Burgerová
Bára

Akreditovaný výživový poradce, akreditovaný kouč

Jídlo je pro mne jednou z radostí života a věřím, že každý má právo na radostný život ve všech jeho oblastech.

Bára Burgerová a Veronika Poskočilová

Co pro mne znamená zdravý životní styl?

Veronika: ne nadarmo se říká: "ve zdravém těle zdravý duch". Pro mne zdravý životní styl znamená nejen vyvážené zdravé jídlo, sport a odpočinek, ale také psychická pohoda, rovnováha a dostatek energie.

Bára: každý z nás je jiný a má jiné životní podmínky, proto vím, že neexistuje styl stravování vhodný pro všechny. Úpravu jídelníčku můžeme brát jako cestu k lepšímu zdraví dostatku energie a zlepšení vztahu k sobě samému. To že se cítíme dobře, se promítne do všech oblastí našeho života.

Individuální poradenství

Individuální poradenství

Jednotlivcům a menším skupinám nabízíme individuální poradenství:

Hubnutí pod dohledem akreditovaného výživového poradce, změna jídelníčku, low-carb, keto stravování, doporučení vhodných potraviny. Pravidelná diagnostika na InBody, včetně interpretace výsledků. 

Služby pro firmy

Služby pro firmy

Společnostem a jejich zaměstnancům nabízíme:

Přednášky o výživě, včetně ukázky zdravého jídelníčku a tipů na zdravé stravování, diagnostiku zaměstnanců na InBody