Během sportovní aktivity dochází k nadměrnému pocení, čímž sportovec ztrácí nejen důležité minerální látky, které jsou potřebné pro jeho výkon, ale i elektolyty, které zajišťují rovnováhu tekutin v buňkách.

Iontia power neobsahuje žádná syntetická barviva, konzervanty ani synteticky vyráběné minerální látky, které jsou obsaženy v běžně dostupných iontových nápojích.

IONTIA POWER MALINOVÁ obsahuje pouze přírodní minerální látky a vitamín B1 (thiamin), mrazem sušenou šťávu z malin (odpovídá 17 g čerstvých malin v jedné dávce)!

Aquamin Mg je hořčík z přírodního zdroje, poskytující vynikající biologickou dostupnost. Aquamin magnesium, je neúčinější a optimálně vstřebatelná forma hořčíku, která se získává z čistých mořských vod u irského pobřeží, jedná se o multiminerální komplex, který je přírodním zdrojem mořského hořčíku a dalších 72 stopových prvků.

Thiamin - vitamín B1, napomáhá růstu a vývoji buněk, podporuje správnou činnost nervové soustavy a srdce, zvyšuje pozornost a napomáhá při vyrovnávání se se stresem. 

Dextróza zajišťuje transport minerálních látek.

IONTIA POWER MALINOVÁ  je vhodná před, během i po sportovní aktivitě (turnaje, zápasy, závody).

Individuální poradenství

Individuální poradenství

Jednotlivcům a menším skupinám nabízíme individuální poradenství:

Hubnutí pod dohledem akreditovaného výživového poradce, změna jídelníčku, low-carb, keto stravování, doporučení vhodných potraviny. Pravidelná diagnostika na InBody, včetně interpretace výsledků. 

Služby pro firmy

Služby pro firmy

Společnostem a jejich zaměstnancům nabízíme:

Přednášky o výživě, včetně ukázky zdravého jídelníčku a tipů na zdravé stravování, diagnostiku zaměstnanců na InBody