koučink

V současné době velmi populární slovo koučink nebo kouč jste již určitě někdy slyšeli. Nejčastěji se kouč – trenér, používá ve spojitosti se sportem.
ikona šipka

Zvýšit pracovní výkon zaměstnanců

Sportovní koučink může být individuální nebo týmový. Kouč objevuje skrytý potenciál a odstraňuje případné bloky. Pomáhá rozvíjí osobnost sportovce a dává mu podněty, které vedou k dosažení vysokého výkonu a maximálních úspěchů.

ikona šipka

Rapidně snížit nemocnost zaměstnanců

K pochopení a k následnému efektivnímu využití potenciálu koučovaného přispívá profesní, kariérový koučink. Rozvíjí osobnost koučovaného, jeho potenciál a napomáhá k dosažení vytyčených cílů.

ikona šipka

Zlepšit firemní kulturu

Rodinný koučink, se může týkat dvou lidí nebo i celé rodiny. Obzvlášť v období dospívání, kdy se může zdát, že se vám rodina vzdaluje. Koučink vám umožní se otevřít a své problémy řešit, ukáže, jak věci sdělovat tak, aby je druhý správně pochopil.

Co je koučink

Koučování je metoda dosažení stanovených cílů. Kouč prostřednictvím dialogu pomáhá klientovi správně nastavit cíle, najít ten nejlepší způsob, jak jich dosáhnout a odhalit skrytý vnitřní potenciál v osobě samém.
Kouč neříká, jak dosáhnout úspěchu, ale klade otázky, kterými klient sám najde řešení svých vlastních úkolů – cílů.
Jednoduše řečeno, koučování je metoda – proces, zaměřující se na dosažení stanovených cílů. Koučink se zaměřuje spíše na „tady a teď“ než na vzdálenou minulost nebo budoucnost.
I když existuje mnoho různých modelů koučování, nepovažujeme „kouče za učitele“, ale kouče za zprostředkovatele učení.

Individuální poradenství

Individuální poradenství

Jednotlivcům a menším skupinám nabízíme individuální poradenství:

Hubnutí pod dohledem akreditovaného výživového poradce, změna jídelníčku, low-carb, keto stravování, doporučení vhodných potraviny. Pravidelná diagnostika na InBody, včetně interpretace výsledků. 

Služby pro firmy

Služby pro firmy

Společnostem a jejich zaměstnancům nabízíme:

Přednášky o výživě, včetně ukázky zdravého jídelníčku a tipů na zdravé stravování, diagnostiku zaměstnanců na InBody